Hledáme vedoucího sociálního pracovníka

Rádi byste pomáhali dětem, které vyrůstají mimo vlastní rodinu či se ocitly ve zvlášť obtížných životních situacích?

Chcete si zvýšit svou profesní kvalifikaci a spolupracovat s předními odborníky na téma náhradní rodinné péče?

Bavilo by Vás pracovat v přátelském kolektivu na krásném a klidném místě?

Nezisková organizace s více než dvacetiletou působností v oblasti náhradní rodinné péče hledá zkušeného kolegu na pozici vedoucí sociální pracovník.

Náplň práce:
· Vedení běžné praxe sociálních pracovníků (tvorba harmonogramu aktivit, zajištění témat lektorů na plánované akce, kontrola plnění projektových aktivit aj.);
· Poskytování odborného poradenství (mailové, telefonické a osobní poradenství);
· Doprovázení klientských osvojitelských rodin;
· Příprava a účast setkání náhradních rodin (cca 15 ročně), pobytů (cca 1x ročně), seminářů pro veřejnost (cca 4 ročně) aj.;
· Administrativní činnost (zápisy z konzultací, vedení spisové dokumentace, příprava podkladů pro projektové žádosti, závěrečné zprávy a projektové reporty aj.).;
· Spolupráce na osvětě (psaní PR článků, poskytování rozhovorů, tvorba propagačních materiálů);
· Podílení se na projektových aktivitách Střediska NRP (spolupráce na výzkumech, účast na konferencích a externích schůzkách aj.).

Pracovní poměr bude sjednán na dobu určitou.
Nabízíme plný pracovní úvazek.
Předpokládaný nástup dle dohody (ideálně ještě v roce 2017).
Výše mzdy dle dohody na ústním pohovoru na základě dosaženého vzdělání a získané kvalifikace.

Požadavky:
· VŠ vzdělání zaměřené na sociální práci;
· Praxe v oblasti péče o ohrožené děti min. 5 let (výhodou terapeutický výcvik, práce v oblasti NRP a zkušenosti při práci s rodinou a dětmi);
· Znalost sociálně-právní ochrany dětí;
· Schopnosti: řídící a organizační dovednosti, týmová spolupráce, komunikační schopnosti, samostatné jednání, iniciativa, empatický přístup a chuť se profesně i osobně rozvíjet.

Nabízíme:
· Podporu profesního růstu;
· Pružnou pracovní dobu;
· 5 týdnů dovolené;
· 3 dny zdravotního volna aj.
V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem.

Kontaktní osoba:
Ing. Anna Votavová
projektová manažerka
tel.: 737 72 99 68, 233 355 309