Barevný svět dětí, z.s.

"Věříme, že nejpřirozenějším prostředím pro dítě je rodina."
Barevný svět dětí již od roku 2004 pomáhá ohroženým dětem a jejich rodinám na území Prahy a ve Středočeském kraji. V současnosti realizujeme 3 projekty. V rámci nejmladšího projektu SLUŽBY PRO PĚSTOUNY od roku 2013 podporujeme celé pěstounské rodiny formou setkávání komunitních skupin, programu pro pěstounské děti a jejich sourozence, nabídkou vzdělávání a podpůrných služeb. Od roku 2014 pak s pěstouny uzavíráme dohody o výkonu pěstounské péče a rodiny doprovázíme.

Účel kontaktu: 
Konzultace
Jméno a příjmení kontaktní osoby: 
Bc. Klára Pěnkavová
Telefon 1: 
222 512 880
Mobilní telefon (ve formátu 602123456): 
607 066 799
Barevný svět dětí, z.s. | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.