Bydlení SÁMOVKA - Vhled, z.s.

Bydlení v SÁMOVCE je určeno pro mladé lidi ve věku 18–26 let, kteří vyrůstali v podmínkách dětského domova, v zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc, v pěstounské péči nebo v dysfunkčních rodinách. Mladým dospělým program umožňuje jak dostupné bydlení, tak i podporu při vlastním rozhodování o dalších životních krocích. Klientům programu dáváme příležitost stát se soběstačnými a obstát v samostatném životě, bezpečně je v procesu osamostatňování doprovázíme.

Region: 
Jméno a příjmení kontaktní osoby: 
Mgr. Veronika Matoušková
Telefon 1: 
271745099
Mobilní telefon (ve formátu 602123456): 
601349688
Bydlení SÁMOVKA - Vhled, z.s. | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.