Informace o NRP

V každé společnosti se stává, že o dítě z různých důvodů, ať již dočasně či trvale, nemohou, neumějí či nechtějí pečovat jeho biologičtí rodiče. Úlohou společnosti pak je, dětem zajistit tu nejlepší možnou náhradní péči.

Přednostně se vždy dítěti hledá vhodné náhradní rodinné zázemí, a to nejprve v jeho okolí, mezi příbuznými či osobami dítěti a jeho rodině blízkými, pak teprve dochází ke zprostředkování náhradní rodinné péče dalším osobám.

Pokud se pro dítě nenajde vhodná náhradní rodina, péče o dítě může být zajišťována také v kolektivních zařízení.

Formy náhradní rodinné péče:

Adopce nebo-li Osvojení

Pěstounská péče

Pěstounská péče na přechodnou dobu

Poručenství, pokud poručník o dítě osobně pečuje

Svěření dítěte do péče jiné osoby

Informace o NRP | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.