Příměstský tábor Ponton klubu

V posledních prázdninových dnech jsme uspořádali tradiční příměstský tábor Ponton klubu. Hlavním cílem setkání bylo načerpat sílu a energii pro úspěšné zdolání nového školního roku.
A protože dobrá nálada a pozitivní přístup se dá získávat různými cestami, vyzkoušeli jsme si jak sportovní, tak herní, ale i odpočinkové aktivity.
Společně jsme navštívili zábavní park Mirákulum, pod vedením trenéra se děti naučily salta a jiné sportovní dovednosti v Jump aréně a čas nám zbyl i na návštěvu filmové novinky, která děti velmi pobavila.
Věříme, že jsme se společně na nový školní rok dobře naladili a snad i trochu zocelili.
Příští setkání Ponton klubu nás čekají již v září, kdy určitě opět podnikneme něco podpůrného a něčemu novému se přiučíme.

Foto použito z https://www.mirakulum.cz/o-parku/mapa/

Příměstský tábor Ponton klubu | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.