Anglická verze Průvodce náhradní rodinnou péčí - Adopce.com

Vážení přátelé, k dispozici je nová brožura Adopce.com - Průvodce náhradní rodinnou péčí přeložená do anglického jazyka

Za laskavé podpory Nadace Terezy Maxové Dětem jsme přeložili brožuru Adopce.com - Průvodce náhradní rodinnou péčí do anglického jazyka a nyní Vám ji zdarma můžeme nabídnout ke stažení. Brožura vás srozumitelným, přehledným a uceleným způsobem provede základní problematikou náhradní rodinné péče a odpoví Vám na řadu důležitých otázek, která Vás na cestě za dítětem napadnou.

Brožuru Adopce.com - Průvodce náhradní rodinnou péčí v anglickém jazyce naleznete ke stažení zde (popřípadě v záložce Ke stažení) nebo na internetových stránkách www.adopce.com.

Anglická verze Průvodce náhradní rodinnou péčí - Adopce.com | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.