Celodenní setkání Ponton klubu v říjnu

V neděli, 13.10., jsme se s dětmi setkali na celodenním Ponton klubu. Ve skupině jsme přivítali dvě nové účastnice a dva nové dobrovolníky, kteří nás budou v letošním roce doprovázet.
Abychom se lépe poznali, zahráli jsme si několik seznamovacích her, při kterých jsme se ostatním představovali a současně zjišťovali, jaké máme společné zájmy či čím jsme ve skupině jedineční.
Jednu z aktivit jsme věnovali náhledu do soužití rodin, kde se vyskytuje fyzický handicap. Děti přemýšlely, jak můžou pomoci lidem s určitou odlišností, jak je může setkávání s nimi obohatit a jakým způsobem je možné je zapojit do společných aktivit.
Odpoledne jsme navštívili Stanici přírodovědců na Smíchově, kde jsme si s paní lektorkou prošli několik pavilonů se zvířaty a rostlinami. Děti zjišťovaly, jak se o rostliny a zvířátka starat a co by obnášela případná péče, pokud by je měly doma.

Celodenní setkání Ponton klubu v říjnu | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.