Celodenní setkání rodin

V neděli 3. 6. 2018 se v prostorách Toulcova dvoru uskutečnilo celodenní setkání rodin.
Pro rodiče byla připravena beseda se vzácnými hosty – s dnes již dospělými mladými lidmi, kteří vyrostli v náhradní rodinné péči a rodiči, kteří již dnes mají tyto děti dospělé. Debata byla velice živá a přinesla mnoho obohacujících a zajímavých podnětů, pohledů a odpovědí na otázky, které rodinám běželi již dlouhou dobu hlavou.

Děti si v první části dopoledne vyzkoušely pečení chlebových placek včetně namletí mouky a přípravu čerstvého sýru. Před obědem si pak ještě stihly prohlédnout farmu s domácími zvířátky, které si mohly i pohladit.

Společný závěr setkání provázela vůně opečených buřtů. Rodiče s dětmi si zahráli celou řadu her, vyrobili krásné rodinné nákupní tašky a děti si odnesly malé dárečky na rozloučenou.
Děkujeme hostům besedy za jejich otevřenost, dobrovolníkům za věnovaný čas a všem zúčastněným za vytvoření příjemné předprázdninové atmosféry.

Těšíme se na další setkání!

Celodenní setkání rodin | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.