CELODENNÍ SETKÁNÍ RODIN

Neděli 26.5. jsme prožili milé setkání s rodinami Střediska náhradní rodinné péče v Toulcově dvoře. O setkání byl velký zájem a kapacita byla brzy naplněna, omlouváme se těm, kteří se již nevešli. Ještě jednou velmi děkujeme Tereze, mladé slečně, která vyrostla v osvojení a její mamince za sdílení svého osobního příběhu. Rodiče odcházeli obohaceni o zkušenosti druhých a nové úhly pohledu, s inspirací do dalších dnů. Děti si mezitím užily bubnování, krmení zvířat a přítomnosti kamarádů. Počasí bylo naší akci nakloněno. Odpoledne plné her a tvoření si užívaly nejen děti, ale zapojily se i některé maminky. Celou akci jsme zakončili opékáním dobrot u táborového ohně na místní zahradě. Těšíme se na další setkání s Vámi!

CELODENNÍ SETKÁNÍ RODIN | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.