Den pro náhradní rodinnou péči v Jaroměři

Vážení přátelé, dovolujeme si Vám touto cestou předat pozvánku na Setkání pěstounských rodin, které se koná 3.6.2016 v Jaroměři.

DEN PRO NÁHRADNÍ RODINNOU PÉČI
pořádá nezisková organizace Diamant a Královéhradecký kraj dne
3. 6. 2016 od 15 do 19 hodin.

Na setkání pěstounských rodin Královéhradeckého kraje jsou zvané nejen náhradní rodiny, ale všichni, které zajímá náhradní rodinná péče. Bohatý program zahrnuje také seminář pro dospělé a sportovní hry, soutěže a tvořivé dílny pro děti.

Bližší informace naleznete na webových stránkách www.diamant-kralovehradecky.cz nebo v přiloženém letáčku. Přihlášky zasílejte do 23.5.2016 na adresu kocurova@diamant-kralovehradecky.cz.

Krásný máj a vše dobré,

Bc. Tereza Kocurová

Diamant, podporujeme náhradní rodiny srdcem, z. s.
www.diamant-kralovehradecky.cz
den pro

Den pro náhradní rodinnou péči v Jaroměři | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.