Dětem chybí citové přilnutí

Rádi bychom vám představili článek zabývající se následky ústavní péče u dětí, který přináší internetová stránka www.maminka.cz.

Srozumitelnou formou jsou zde publikovány informace a fakta o důležitosti včasného navázání citového vztahu ke konkrétní pečující osobě v ranném věku a možných celoživotních následcích v případě, že dítěti není umožněn.

Celý článek si můžete přečíst zde.

Dětem chybí citové přilnutí | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.