Dětský domov Korkyně pořádá seminář pro zájemce o pěstounskou péči

Víte, kolik dětí v naší republice musí vyrůstat mimo svoji rodinu? Přemýšlíte o tom, zda byste chtěli těmto dětem pomoci? Přijďte si s námi popovídat o tom, jaké jsou formy náhradní rodinné péče u nás.

Setkání spolupořádá Středisko náhradní rodinné péče. O své zkušenosti se podělí:

Jan Vrzáček, sociální praconvík se zkušeností s prací s dětmi vyrůstajícími v dětských domovech, biologickými, pěstounskými a osvojitelskými rodinami a také s přípravami budoucích náhradních rodičů

Daniela Hartlová, speciální pedagog, sociální pracovnice a bývalá pěstounka na přechodnou dobu

KDY: 18.5.2017 v 17:30

KDE: Skřítkov - dětský svět zábavy, Na Zlaté stezce 1056, DOBŘÍŠ

VSTUPNÉ: Dobrovolné

Dětský domov Korkyně pořádá seminář pro zájemce o pěstounskou péči | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.