Dokument V nejlepším zájmu dítěte a petice za omezení ústavní péče pro nejmenší děti

Milí přátelé, rádi bychom Vás upozornili na zajímavý dokument V nejlepším zájmu dítěte, který byl odvysílaný v pátek 2.11.2016 v cyklu Český žurnál.

Velice děkujeme tvůrcům dokumentu za jeho vznik. Plyne z něj pro nás zcela jasné a hluboké poselství: Děti potřebují vyrůstat v bezpečí, jistotě a lásce rodiny! Věříme, že toho společně dosáhneme.

Dokument V zájmu dítěte je volně ke shlédnutí zde.

Pokud uznáte za vhodné, můžete také podpořit petici za omezení ústavní péče pro nejmenší děti, která v souvislosti s odvisíláním dokumentu vznikla.

Za celý tým Střediska NRP PhDr. Věduna Bubleová

Dokument V nejlepším zájmu dítěte a petice za omezení ústavní péče pro nejmenší děti | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.