Hledáme asistenci pro 6letého chlapečka v NRP

Rádi bychom s Vámi sdíleli prosbu náhradní rodiny, která se na nás obrátila s tímto inzerátem. V případě Vašeho zájmu kontaktujte přímo číslo 608 824 821, uvedené v závěru inzerátu.

Vaše Středisko

"Na dobu jednoho měsíce hledáme milého člověka, který by s šestiletým chlapečkem dva až pětkrát týdně strávil 3 až 5 hodin v čase mezi 8 a 14 hodinou. Je možné dobu jednoho měsíce prodloužit. Nabízíme 200 Kč / 1h (příp. příplatek na dopravu). Žijeme nedaleko za Prahou, vlakem cca půl hodiny z Masarykova nádraží směr Kolín.

Náplň času by se odvíjela od domluvy s rodiči a obsahovala by i prvky předškolního programu. Hlídání by probíhalo v domácím prostředí (rodinný domek se zahradou) a v bezprostředním okolí malého městečka. Nástup okamžitý. Žádné speciální dovednosti kromě vřelého vztahu k malým dětem nejsou zapotřebí. Spolupráce je vhodná i pro studenty, je možné získat potvrzení o praxi.

Jedná se o veselého, podnikavého a nesmírně kontaktního chlapečka, který se vyrovnává se zátěží vyplývající ze skutečnosti, že nemůže vyrůstat u své biologické rodiny.

Zájemci o tuto brigádu nebo více informací se mohou obracet na tel. číslo 608 824 821."