Hodnocení metodik dobré praxe

Dne 19. 5. 2017 proběhlo 2. zasedání Rady odborníků z praxe, kteří v rámci vzdělávání a šíření dobré praxe projektu Centra podpory NRP II hodnotili výběr 19ti metodik a vybrali konečné tři k dalšímu šíření.

Vážení přátelé,

rádi bychom Vás informovali o výsledcích hodnocení metodik, které se uskutečnilo v rámci projektu Centra podpory náhradní rodinné péče II a jehož cílem byl výběr metodik pro další šíření formou školení (o nabídce školení budete co nejdříve informováni).

Rada odborníků z praxe hodnotila a na základě dvou zasedání (dne 10. 4. 2017 a 19. 5. 2017) vybrala ze seznamu 19ti metodik následující tři vítězné metodiky k dalšímu šíření formou školení:

Metodika podpůrných skupin pro děti vyrůstající u příbuzných v pěstounské péči či adopci (Amalthea z.s.)
Specifika vzdělávání z řad příbuzných (Rozum a cit, z. s.)
Tranzitní péče (Šafrán dětem)

Velice děkujeme všem organizacím, které poskytly své metodiky k hodnocení a věříme, že školení vybraných metodik rozšíří a zkvalitní služby, které poskytují neziskové organizace v oblasti NRP.

Bližší informace o plánovaném třídenním školení, které se uskuteční 4. – 6. 10. 2017 Vám poskytneme v průběhu června.

Věduna Bubleová

ředitelka Střediska NRP

Hodnocení metodik dobré praxe | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.