K iniciativě Dobrý Start jsme se připojili i na dopoledním klubovém setkání rodin 22. 3. 2017

Z rodiny doletí dál, tak zní motto iniciativy Dobrý start. Tuto myšlenku podpořili i účastníci dopoledního klubového setkání.

Společně s účastníky klubového setkání, tedy rodinami s přijatými dětmi a žadateli o osvojení, lidmi s osobní zkušeností s tímto tématem, přejeme všem dětem dobrý start do života!

Zároveň Vás srdečně zveme na další dopolední klubová setkání, která se uskuteční 19. 4., 17. 5. a 7. 6. 2017 v prostorách Jedličkova ústavu. Více informací o dopoledních klubech naleznete zde.

Za Středisko NRP Pavla Pokorná a Tereza Landová

K iniciativě Dobrý Start jsme se připojili i na dopoledním klubovém setkání rodin 22. 3. 2017 | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.