Lednový celodenní Ponton klub

Minulou neděli, 28.1., jsme se s dětmi setkali při prvním letošním celodenním Ponton klubu. Dopoledne jsme navštívili představení Paddington II., které mělo u dětí velký úspěch.
Odpoledne jsme se věnovali tématu dobrých skutků a vzájemné pomoci. Děti navrhovaly, jak a s čím by mohly ve svém okolí pomáhat a udělat ostatním radost.
Nápady následně každý zkouší využít v průběhu tohoto týdne, kdy se děti pustily do výzvy: „Každý den – jeden dobrý skutek!“.
Program doplnila výtvarná a tvůrčí aktivita Výroba sluneční soustavy. Nádherné závěsné trojrozměrné objekty, které děti vyrobily si následně odnesly domů, aby mohly zdobit jejich pokoje.

Lednový celodenní Ponton klub | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.