Listopadový pobyt rodin s dětmi předškolního věku

V závěru letošního roku jsme v rámci programu Podpora adaptace uspořádali podpůrně-vzdělávací pobyt pro rodiny s dětmi předškolního věku.

Pobyt se konal v příjemném prostředí Domu rodin Smečno v termínu 21. - 25. 11. 2016. Program pobytového setkání byl velmi pestrý – od dotykových her, přes práci s arteterapeutickými prvky a ochutnávku techniky VTI po tvůrčí, pohybově-taneční a hudební aktivity rodin s dětmi.

Pobytové setkání zajišťoval tým sociálních pracovnic Střediska NRP - Pavla Pokorná, Tereza Landová a Daniela Hartlová a svou účastí ho obohatily také externí lektorky - psycholožka Veronika Burianová, speciální pedagožka Lada Chaloupková, terapeutka Ludmila Hanušová a fyzioterapeutka Tereza Černá.

Děkujeme všem zúčastněným za krásné společně prožité okamžiky a těšíme se na další setkání.

Za Středisko NRP Pavla Pokorná, Daniela Hartlová a Tereza Landová

Listopadový pobyt rodin s dětmi předškolního věku | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.