Náhradní rodinná péče očima dospělých, kteří v ní vyrostli – setkání pro zájemce a žadatele o osvojení a pěstounskou péči

V rámci cyklu Cestou náhradní rodinné péče se v měsíci červnu uskutečnila další dvě neformální setkání se zájemci a žadateli o náhradní rodinnou péči. O své vzpomínky, zkušenosti a názory se s námi přišlo podělit celkem pět vzácných hostů – Anička, Markéta, Luboš, Petr a Michal.

Anička, Markéta, Luboš, Petr i Michal strávili alespoň část svého dětství v osvojitelských nebo pěstounských rodinách. Skrze jejich otevřené vyprávění o životních cestách, kterými si prošli, o radostech i strastech jejich dětství a dospívání, jsme měli možnost nahlédnout do toho, jak pestrá je mozaika životních osudů dětí a jak je důležité naslouchat konkrétnímu dítěti, co právě v danou chvíli potřebuje.Setkání se uskutečnila 7. a 14. 6. 2017 v příjemném prostředí kavárny Cafe therapy.

Velmi si vážíme otevřenosti, upřímnosti, odvahy a nadhledu s jakými naši hosté sdíleli své osobní vzpomínky na chvíle radostné, ale i těžké. Velice jim za to děkujeme!

Současně bychom Vás rádi pozvali na třetí setkání v rámci cyklu Cestou náhradní rodinné péče. Opět se pokusíme nahlédnout do světa náhradních rodin a spolu s pozvanými hosty se budeme věnovat zejména tématu identity, sebedůvěry a důvěry. Setkání na téma „Hledání sebe sama“ se uskuteční ve středu 13. 9. od 18 hod. v kavárně Café therapy v centru Prahy. Kapacita setkání je omezena, v případě zájmu se prosím přihlaste na e-mail info@nahradnirodina.cz do čtvrtka 31. 8. 2017.

Za Středisko NRP Jan Vrzáček a Pavla Pokorná

Náhradní rodinná péče očima dospělých, kteří v ní vyrostli – setkání pro zájemce a žadatele o osvojení a pěstounskou péči | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.