NGO Market 2016

I letos se koncem dubna konal oblíbený veletrh neziskovek NGO Market a Středisko NRP zde tradičně mělo své místo.

Na 17. ročníku se představilo přes 220 nestátních organizací z různých oblastí: Krizová a humanitární pomoc; Kultura, sport a volný čas; Lidská práva a podpora demokracie; Sociální služby a zdraví; Výchova, vzdělávání a výzkum či Životní prostředí.

Zájem odborné i laické veřejnosti o neziskový sektor nás opět mile překvapil. Jsme moc rádi, že jsme měli možnost potkat se nejen s kolegy z jiných organizací, ale také s klienty, a poskytnout odbornou radu studentům a dalším zájemcům o náhradní rodinnou péči.

Více informací o účastnících a fotografie z veletrhu naleznete na www.forum2000.cz.

Hezké májové dny Vám přeje

Středisko NRP

ngo
ngo

NGO Market 2016 | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.