NGO Market 2017

Dne 12. dubna 2017 se v prostorách Fora Karlín uskutečnil veletrh neziskových organizací a my jsme moc rádi, že Středisko NRP na něm opět mohlo představit svou činnost.

Letošního NGO Marketu se zúčastnilo přes 220 neziskových organizací, které se věnují nejrůznějším oblastem od sociálních služeb přes podporu demokracie a lidských práv, vzdělávání, výchovu či ochranu životního prostředí až po kulturu a volný čas.

Prostřednictvím tohoto skvělého prostoru jsme mohli odborné i laické veřejnosti nabídnout informace o náhradní rodinné péči, o našich službách a aktivitách a podělit se dále o naše zkušenosti i odborné publikace. Šířili jsme také nám velmi blízkou myšlenku iniciativy Dobrý start a sice, že dítě z rodinného prostředí doletí v životě dál.

Děkujeme organizátorům i za příležitost potkat se s kolegy z jiných organizací a možnost seznámit se blíže s jejich činností. Vzájemná spolupráce je vždy obohacující.

Více informací o letošním ročníku veletrhu naleznete zde.

Hezké prožití velikonočních svátků Vám přeje

Středisko NRP
ngo

NGO Market 2017 | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.