Nový školní rok začínáme s posilou nových dobrovolníků

V pondělí, 9.9., jsme ve Středisku přivítali skupinu sympatických mladých studentek a studentů, kteří se rozhodli vyzkoušet si v naší organizaci, co obnáší být dobrovolníkem.
Vstupní seminář, který u nás absolvovali, zahrnoval vzájemné seznámení, aktivity na poznání specifik cílové skupiny dětí vyrůstajících v NRP a také samozřejmě popis činností, které u nás dobrovolník bude vykonávat.
Seminář probíhal ve velmi milé a vstřícné atmosféře a už nyní se moc těšíme, až se společně setkáme na blížících se Ponton klubech.

Nový školní rok začínáme s posilou nových dobrovolníků | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.