Odpolední Ponton klub a rodičovská skupina v březnu

Ve středu, 22.3., se uskutečnilo odpolední setkání Ponton klubu, se kterým souběžně probíhala i rodičovská skupina.

Program pro děti byl tentokrát v jarním a poznávacím duchu. Společně jsme vytvářeli kuřátka z peří klubající se ze skořápky, objevovali jsme taje vesmíru, prostřednictvím skládaček se seznamovali se státními symboly naší země a při tom všem jsme samozřejmě nezapomněli ani na vzájemné povídání o tom, co se nám v poslední době daří a co se naopak daří méně.

Rodiče měli ve stejném čase prostor pro vzájemné sdílení a povídání společně s paní doktorkou Bubleovou.

Odpolední Ponton klub a rodičovská skupina v březnu | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.