Pěstouni mají právo na služby

Vážení přátelé, rádi bychom Vás upozornili na nové webové stránky poskytující souhrnné informace o náhradní rodinné péči, publikace, databáze organizací, poradnu a diskusní fórum.

Informační stránky www.pestounskapece.cz provozuje organizace Rozum a Cit, z.s. Jsou zde propojeny informační zdroje různých subjektů zabývajících se náhradní rodinnou péčí.

V jednotlivých rubrikách najdete informace věnované problematice NRP, průvodce současnou legislativou v oblasti NRP, databázi organizací poskytující služby v NRP a mnoho další užitečných odkazů.

Zároveň zde naleznete prostor, kde bude možné získat a podělit se o aktuální informace, zkušenosti a podněty v oblasti náhradní rodinné péče.

Hodně štěstí a spoustu radostných chvil v rodinném kruhu Vám přeje
Středisko NRP

Datum: 17.02.2016

Pěstouni mají právo na služby | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.