Celodenni Ponton klub v březnu

V sobotu 4.3. se konalo další ze setkání Ponton klubu. V první části jsme se věnovali představám na téma Můj vysněný den, který děti následně zpracovaly do podoby komiksu. Příběhy a jejich ztvárnění byly velmi vydařené a děti si u nich uvědomily, že některá ze svých přání mohou převést i do každodenního života a jednotlivé dny si jimi zpříjemnit.

Následovalo další z bubenických setkání s Petrem, kdy jsme si vyzkoušeli nové rytmy a hudební projevy.

Odpoledne jsme strávili v Triloparku objevováním pravěkého světa. Děti si ze sádry odlily fosilie, nabarvily lebku pravěkého zvířete, s pomocí vrtačky odhalovaly v kamenech skutečné trilobity, štětečkem odkrývaly kostru pravěkého zvířete ukrytou v písku.

I tentokrát byl program klubu velmi rozmanitý. Věříme, že si v něm každý z účastníků našel to své a společnou sobotu si užil.

Celodenni Ponton klub v březnu | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.