Ponton klub v září

Po prázdninové přestávce začaly v září probíhat i pravidelná setkání Ponton klubu. Ponton klub je místem, kde se již více než 1,5 roku setkávají děti z náhradních rodin, společně si zde povídají, hrají a věnují tvůrčím aktivitám.

První setkání se konalo ve středu 15. září a bylo setkáním seznamovacím. Se skupinou jsme vytvářeli nová pravidla, vzájemně se představovali, a protože bylo krásné počasí, zahráli jsme si i několik venkovních her.

Znovu jsme se setkali minulou sobotu, 24.9. Setkání jsme věnovali zejména činnostem, jejichž cílem bylo vytvořit pro skupinu bezpečné zázemí tak, aby se na klubech cítily všechny děti dobře. Společně jsme vytvářeli klíče k přátelství, povídali si o zájmech jednotlivých dětí, spolupracovali při tématických hrách a odpoledne jsme navštívili také kino, které účastníkům udělalo velkou radost.

Ponton klub v září | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.