Rozhovor s PhDr. Vědunou Bubleovou

12. 4. 2017 - PhDr. Věduna Bubleová v pořadu Host Lucie Výborné ve vysílání Radiožurnálu.

Čím to, že Česká republika je v Evropě poslední zemí, kde je možné do ústavů posílat děti do tří let? Jak se na dětech podepisuje ústavní péče? Je u nás dostatek potenciálních pěstounů? A co všechno obnáší být pěstounem? Na tyto i další dotazy odpovídala PhDr. Věduna Bubleová v pořadu Host Lucie Výborné ve vysílání Radiožurnálu.

Celý rozhovor naleznete na následujícím odkazu: http://www.rozhlas.cz/radiozurnal/host/_zprava/detske-domovy-jako-dedict...

Rozhovor s PhDr. Vědunou Bubleovou | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.