Setkání žadatelů a zájemců o osvojení a pěstounskou péči

Ve čtvrtek 19.9. se uskutečnilo další zdařilé setkání pro žadatele a zájemce o osvojení a pěstounskou péči. Naši milí hosté Tereza s maminkou a Marek s maminkou se podělili o své životní zkušenosti a příběhy, za co jim ze srdce děkujeme.

Paní magistra Máliková přiblížila rodičům téma bezpečného citového pouta při odpoledním klubovém setkání 25.9. Téma vzbudilo kladné reakce a již teď se těšíme na pokračování.

Ryze mužskou společnost si užili pánové na setkání s MUDr. Jiřím Ježkem. Akce byla přijatá pozitivně, do konce roku plánujeme ještě další dvě podobná setkání.

Setkání žadatelů a zájemců o osvojení a pěstounskou péči | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.