Týden po Velikonocích bylo ve Středisku živo

24.4. jsme v SNRP přivítali všechny, kteří se zajímají o adopci a potřebují se domlouvat v anglickém jazyce. Naši milí hosté, Marie, Viktor, Eva a Robert se přišli podělit o své bohaté zkušenosti a zodpovědět zvídavé otázky. Děkujeme jim za otevřenost a ochotu sdílet své životy s příchozími. Setkání proběhlo v příjemné atmosféře a dokázali jsme se domluvit J

Hned den poté, 25.4, jsme přivítali náctileté, kteří si přišli poslechnout vyprávění Terezy a Luboše o radostech a starostech svého dospívání v adoptivní a pěstounské rodině. Děkujeme jim za upřímnost a ochotu s nimiž se do povídání vrhli. Odpoledne jsme začali krátkým úvodem o čase dospívání v podání PhDr. Heleny Franke a dále probíhalo v klidné atmosféře, všichni přítomní nasávali zajímavé životní zkušenosti milých hostů.

Týden po Velikonocích bylo ve Středisku živo | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.