"V dětském domově jen přežíváte, děti jsou frustrované a naštvané, žijí v iluzi."

Rádi bychom Vám doporučili ke shlédnutí zajímavý rozhovor s mladým mužem, panem Radkem Lacim, který své dětství prožil v dětském domově.

Laci: V dětském domově jen přežíváte, děti jsou frustrované a naštvané, žijí v iluzi

O svoji životní zkušenost se v minulosti podělil také s žadateli o náhradní rodinnou péči, když přijal naše pozvání a zúčastnil se Setkání pro žadatele „Cestou náhradní rodinné péče“, které Středisko pořádá.

(FOTO: archiv Radka Laciho)

"V dětském domově jen přežíváte, děti jsou frustrované a naštvané, žijí v iluzi." | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.