V on-line knihovně máme již 250 metodik, výzkumných zpráv a dalších materiálů z oblasti NRP

Rádi bychom se s Vámi podělili o databázi metodik,textů a výzkumných zpráv, které se nám daří získávat v rámci projektu Centrum podpory náhradní rodinné péče.
Většina dokumentů je nabízena ke stažení.

Pokud máte i Vy chuť podělit se s ostatními o své metodiky týkající se náhradní rodinné péče nebo jste se ve své praxi setkali s materiály, které by mohly být inspirací pro ostatní, budeme rádi za Vaše podněty na email: info@nahradnirodina.cz.
Děkujeme.

V on-line knihovně máme již 250 metodik, výzkumných zpráv a dalších materiálů z oblasti NRP | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.