Víkendový pobyt Ponton klubu

Je za námi již čtvrtý víkendový pobyt rodin Ponton klubu, který jsme stejně jako v předešlých dvou letech strávili ve vstřícném a milém prostředí koňské farmy v Herouticích.
Děti měly možnost projížďky na koních, vyzkoušely si péči o koně ve stájích, zahrály si celou řadu her. Dostatek prostoru jsme věnovaly také tvůrčím aktivitám, mezi které patřilo malování na sportovní tašky, výroba náramků, tvorba foto rámečků či společně s rodiči výroba „ducha podzimu“. V době, kdy měly děti samostatný program, měly rodiče dostatek prostoru ke společnému povídání či na individuální konzultace se sociální pracovnicí, Alenkou Vávrovou.
Společně jsme také vyrazili na tradiční procházku oživenou několika hrami, které si účastníci zahráli v týmech sestavených napříč rodinami.
Celé setkání provázela uvolněná atmosféra, ke které přispěla skutečnost, že některé z rodin se Ponton klubu účastní již pátým rokem.

Víkendový pobyt Ponton klubu | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.