Výstupy a závěry výzkumu na téma náhradní rodinná péče pro děti se zdravotním znevýhodněním v Dánsku, Anglii, Rakousku a ČR

Vážení přátelé, velice Vám děkujeme za milou účast při setkání na celostátní konferenci konané dne 17. 1. 2019, které se zúčastnilo 107 osob (z toho 55 osob z neziskových organizací a 55 osob ze státních institucí).
Na konferenci byly prezentovány výstupy a závěry zrealizovaného výzkumu v Dánsku, Anglii, Rakousku a České republice na téma zdravotně znevýhodněných dětí v náhradní rodinné péči, výzkum na téma osvojení v Rakousku a vzniklý Model náhradní rodinné péče pro děti se zdravotním znevýhodněním (návrh na změnu systému zdravotně znevýhodněných dětí v náhradní rodinné péči v ČR).
Rádi bychom všem prezentujícím a tlumočnicím poděkovali za jejich čas a skvělou spolupráci.

Níže jsou k dispozici veškeré materiály z konference v elektronické podobě:
· Projekt Centrum podpory náhradní rodinné péče II
· Náhradní péče o děti se zdravotním znevýhodněním v Anglii
· Náhradní (rodinná) péče o děti s postižením v Dánsku
· Péče o děti s postižením v rodinách i mimo rodiny v České republice
· Model náhradní rodinné péče pro děti se zdravotním znevýhodněním
· Osvojování dětí a zdravotně znevýhodněné děti v náhradní rodinné péči v Rakousku

Přejeme Vám krásné prožití zimních dní a budeme se těšit na další společné setkání.
Vše dobré přeje
Věduna Bubleová, v. r.
ředitelka Střediska NRP

Výstupy a závěry výzkumu na téma náhradní rodinná péče pro děti se zdravotním znevýhodněním v Dánsku, Anglii, Rakousku a ČR | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.