Zářijové aktuality ze Střediska NRP

Vážení a milí přátelé,

srdečně vás zdravím po prázdninách a věřím, že jste si je společně užili a načerpali potřebnou energii do nového školního roku.
Ve Středisku dochází k určitým personálním změnám. Velice děkuji Mgr. Tereze Landové, Mgr. Janě Vilímkové a Veronice Fišerové Dis. za jejich dosavadní práci, citlivý, přátelský a profesionální přístup k dětem a rodinám a vše, čím obohatily činnost a rozvoj Střediska. Srdečně jim přeji mnoho štěstí a úspěchů v pracovním i osobním životě.

Ráda bych vás ujistila, že práce Střediska bude pokračovat dál, v podobném duchu, dále pro vás budeme k dispozici jak při individuálních, tak i skupinových setkáních. Dovolte, abych vám alespoň na dálku představila nové, zkušené kolegyně, na které se budete moci s důvěrou obracet. Jsem velice ráda a vážím si toho, že mé pozvání ke spolupráci přijaly Mgr. Klára Trubačová, Mgr. Andrea Gruberová a Mgr. Alena Svobodová. Velice jim přeji, aby se jim u nás líbilo a našly si zde svoji roli, která jim bude vyhovovat a s vámi, našimi milými rodinami, byly na blízku a vy jste se na ně mohli vždy s důvěrou obrátit.

Vím, že se nám to společně podaří a Středisko vykročí do svého již 27. roku trvání s veselou myslí, optimismem a spoustou nápadů, které vzniknou především pro vás a vaše děti.

Nejbližší akce, tradiční setkání pro rodiny, na kterou se společně můžeme těšit, proběhne v neděli 12. září v Toulcově dvoře. Můžeme vám nabídnout několik posledních míst, v případě vašeho zájmu nás kontaktujte
na info@nahradnirodina.cz, program setkání naleznete zde.

Další akce, které pro vás na podzim chystáme, vám zašleme v průběhu příštího týdne.
Přeji vše dobré a těším se další setkávání s vámi.
Věduna Bubleová, ředitelka Střediska