Rodičovská skupina rodičů dětí staršího školního věku

Termín: 
9. 12. 2021
Místo: 
Středisko NRP, Jelení 91, Praha 1
Pro koho: 
osvojitelské rodiny, pěstounské rodiny
Lektor: 
Mgr. et Mgr. Alena Svobodová

Milí rodiče, srdečně vás zveme na tradiční setkání Rodičovské skupiny
rodičů dětí staršího školního věku
(dříve nazvaná Rodičovská skupina Ponton klubu starších).

Skupina, kterou někteří z vás navštěvují již třetím rokem, je místem, kde můžete bez obav hovořit o radostech a strastech každodenního života ve vašich rodinách, společně se těšit z momentů, kdy se vám doma daří, a vzájemně se podpořit ve chvílích, kdy je potřeba načerpat nové síly.
Setkáním vás budou provázet milé a zkušené sociální pracovnice Střediska Andrea Gruberová a Alena Svobodová. Obě se na vás moc těší a osobně se vám na setkání představí. Abychom vás ubezpečily o tom, že budete v dobrých rukách, tak například Alena je zdatnou maminkou osvojené dcery a tří vlastních dětí.

V době konání Rodičovské skupiny rodičů dětí staršího školního věku bude souběžně probíhat i setkání Ponton klubu starších dětí.
Rodičům dětí, jejichž děti do Ponton klubu nedocházejí, nabízíme možnost blíže se s programem seznámit. V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit, rádi vám poskytneme podrobné informace na tel. 774 921 774.

Důležité! Účast na Rodičovské skupině není podmíněna účastí dětí na Ponton klubu, jste tedy vítáni, i když vaše ratolest na Ponton klub nedochází. Stejně tak můžete dětičky odevzdat pouze na Ponton klub a uniknout Rodičovské skupině. Chceme, aby pro vás naše akce byly přínosem.

Za Středisko NRP se na vás těší

Alena Svobodová