Celodenní setkání Ponton klubu

Minulou neděli jsme se s dětmi setkali na posledním letošním celodenním Ponton klubu. Po úvodním „korálkovém kolečku“, kde každé z dětí mělo prostor povídat o aktuálním dění okolo něj, jsme si zahráli několik rozehřívacích týmových her. Poté jsme se prostřednictvím dokumentárního filmu z cyklu Jeden svět na školách věnovali otázce chudoby a bohatství, co pro každého z nás tyto pojmy znamenají a jaký kontext mohou mít v různých zemích. Téma děti velmi zaujalo, což potvrdila i následná diskuse. Do oběda jsme ještě stihli vytvářet přívěsky na klíče z fimo hmoty, se kterou většina dětí pracovala poprvé.
Odpoledne jsme se vydali na lezeckou stěnu, kde měl každý možnost vydat se pod vedením instruktora opravdu doslova do nebeských výšek. Všichni účastníci zvládli překonat své prvotní obavy, za což jim patří náš obrovský obdiv.

Celodenní setkání Ponton klubu | Náhradní rodina

Chyba

Chybová zpráva

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/common.inc:2791) ve funkci drupal_send_headers() (řádek: 1499 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 ve funkci xmlsitemap_node_create_link() (řádek: 194 v souboru /mnt/data/accounts/p/pavelovesny/data/www/nahradnirodina/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.